Zajmuję się fotografią dziecięcą a w szczególności fotografią noworodkową i fotografią roczkową. Wykonuję również sesje ciążowe zwane popularnie sesjami brzuszkowymi.

Sesje ciążowe odbywają się głównie na terenie Rybnika lub pobliskich miejscowości (Żory, Wodzisław Śląski, Gliwic, Jastrzębie Zdrój, Raciborza).

Fotografia dziecięca to moja pasja... Każdy moment jest dobry. Czy jest to kilkudniowe maleństwo, raczkujący maluszek czy pełen życia przedszkolak. Zdjęć dzieci nigdy nie za wiele! Na chwilę obecną fotografuję w okolicy Rybnika więc jeśli szukasz fotografa na terenie śląska zapraszam na moja galerię. Fotograf Rybnik. Czasem warto poświecić trochę czasu żeby odkryć to, co jest najważniejsze i jak chce się spędzić resztę życia. Prosta historia poszukiwania swojego miejsca na ziemi i swojego ja. Początek tej historii zaczyna się gdy na świecie pojawia się cud - dziecko. Nagle odkrywam, ze nie ma nic ważniejszego na świecie. Chce zatrzymać w sercu każdy ułamek sekundy, każdy najmniejszy uśmiech, spojrzenie, gest. Hmh... Serce to za mało... Zamieniam serce na aparat. Wróć. Nie, nie zamieniam.
EB STUDIO Ewelina Barańska Fotografia dziecięca